Komentarze do notki Jak Szybko Zarobić Pieniądze nie wychodząc z domu

linkologia.pl spis.pl
Jestem Pewien, ze chciałbyś dorobić sie niezłych pieniędzy, nie wychodząc z domu i nie robiąc nic poza włączeniem jednego programu.
Nie ! Nie robie sobie z ciebie żadnych jaj, po prostu Pokażę wam jak w prosty sposób i bardzo szybki, można dorobić sie niezłej kaski, a zrobicie z nią wszystko, co będziecie tylko chcieli. Na czym to polega?
A Mianowicie na klikaniu w reklamy- za każda reklamę dostajemy od 0.01$-0.02$ - przeważnie klikamy 20 reklam na dzień co daje 0.2$ dziennie, a jeżeli mamy kumpli co zarejestrowali sie na nasz nick, to dostajemy tez to co on zarabia klikając w reklamy czyli np. mając 10 kumpli zarejestrowanych na twój nick, dostajesz 2$ dziennie + to co ty klikniesz czyli 2.2$ dziennie = po tygodniu 15.4 $ = 39 zł !!!

1.
Wchodzimy na stronę : https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/websc ... ration-run
zaznaczamy Konto osobiste, wybieramy kraj(Polska) i jezyk (polski) , następnie klikamy Kontynuuj.
2.
Teraz musimy wszystko wypełnić zgodnie z prawda:

Imię: Twoje imię
Nazwisko: Twoje nazwisko
Adres wiersz 1: Twój adres
Adres wiersz 2: Zostawiamy puste
Kod pocztowy: Wasz kod pocztowy
Miasto: Twoje miasto
Kraj: Polska
Obywatelstwo: Twoje obywatelstwo (polskie)
Telefon domowy: Wpisz twój telefon domowy
Telefon służbowy i wew.: Zostaw puste
Telefon komórkowy: jeśli chcesz, wypełnij

Adres e-mail: Twój adres e-mail
Wprowadź ponownie adres e-mail: To co u góry
Hasło: Twoje hasło, najlepiej bardzo trudne, ale żebyście pamiętali
Wpisz ponownie hasło: powtórz hasło

Pytanie zabezpieczające 1: Wybierz
Odpowiedz 1: Odpowiedz


Następnie wybierz: "Tak, niniejszym" , przepisz kod i klikasz załóż konto
i jeżeli będzie zapytanie o kartę kredytowa wciskamy ANULUJ.Potem wchodząc na skrzynkę pocztowa, potwierdzamy e-mail i to by bylo na tyle

3.
Mamy konto na Pay-Pal, teraz wchodzimy na: http://bux.to/?r=LuXaS

4.
Wypleniamy wszystko:

Username: twój nick (dowolny)
Password: twoje hasło
Confirm password: powtórz hasło
Email Address: twoj e-mail
Confirm Email Address: powtórz e-mail
PayPal E-mail Address For Payments: e-mail jaki podałeś przy rejestracji na PayPal
Your Country (only PayPal allowed countries): kraj, jaki podałeś przy rejestracji na PayPal
Referrer (if any)Zostawiamy Bez Zmian
Zaznaczamy "I Accept Terms of Service"., następnie przepisujemy kod i klikamy "Register"
I oto takim sposobem mamy już konto na PayPal, a także możemy zarabiać na bux.to... Zarabiamy poprzez klikanie w reklamy. Oczywiście w reklamy, które pokazać się po zalogowaniu w zakładce Surf Ads. Pod zakładką o nazwie My Stats możemy zobaczyć ile już zarobiliśmy, a także ile już wypłaciliśmy. Jednak to jeszcze nie wszystko !
Musimy pobrać Program który SAM będzie Klikał nam we wszystkie reklamy jakie są do kliknięcia, wystarczy go uruchomić, wpisać login i hasło oraz nacisnąć START !
Program ten możemy ściągnąć z:
http://www.speedyshare.com/965253513.html

Login: twój login który podałeś przy rejestracji
Password: hasło jakie podałeś przy rejestracji
jeżeli Wypełniliśmy te 2 pola poprawnie, Klikamy Start !!! Gdy program przejrzy wszystkie Reklamy (trwa to z 10 minut) Wyłączamy go I Włączamy następnego Dnia !!! MIŁEGO ZARABIANIA ŻYCZY LuXaS
P.S Pieniądze są przesyłane za darmo pocztą lub na konto
jakzarobicpieniadze : :

Michał
27. kwietnia 2015 02:56:15
witam

niezły wpis pozdrawiam
Anna
27. kwietnia 2015 02:54:19
hej

niezły wpis pozdrawiam
Wiktor
27. kwietnia 2015 01:45:38
hej

niezły artykuł pozdrawiam
Kacper
27. kwietnia 2015 00:36:49
witam

niezły wpis pozdrawiam
Aleksandra
26. kwietnia 2015 21:07:18
witam serdecznie

niezły artykuł pozdrawiam
Mikołaj
24. kwietnia 2015 22:09:37
witam wszystkich

dobry wpis. Pozdro
Wiktor
24. kwietnia 2015 21:34:49
siemka

interesujący wpis. Pozdro
Michał
24. kwietnia 2015 21:21:19
witam

bardzo dobry artykuł. Pozdrawiam
PRZECZYTAJ UWAŻNIE
01. listopada 2014 19:08:43
Kasa dla leniwych.

Przeczytaj do końca zanim zamkniesz te stronę!

Jest to pierwszy i ostatni mail, którego Pan/Pani dostanie. Ponieważ cenie sobie czas jak i Twój, drogi interesancie, stawiam na prostotę i szybkość działania aby wszyscy tu zgromadzeni mogli się wzbogacić. Oczywiście ja tez tego pragnę, dlatego im więcej osób tym więcej pieniędzy. Ale zacznijmy od początku a wszystkiego się dowiesz!

Proszę nie podchodź do tego zbyt sceptycznie! Jesteś w stanie zarobić nawet kilkanaście tysięcy w miesiąc!!! Ta strona zarobi dla Ciebie !!! Zamykając ją "wyrzucasz" kupę pieniędzy. Przeczytaj tę stronę do końca, a gwarantuję, że nie pożałujesz!!! Nie zmarnuj swojej szansy!!! Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!!! To nie żaden żart!!! Nie wierzysz? To oczywiste, kto da tyle pieniędzy za nic? A jednak.

Oto prawdziwa historia młodego człowieka, który po prostu uwierzył:

”Byłem bezrobotny w sierpniu 2005 roku z kilkoma innymi absolwentami wyższych uczelni. Od tamtego czasu żyłem bez dochodów na utrzymaniu rodziców, co było dla mnie strasznie przygnębiające. Mieszkałem wówczas w kawalerce. Próbowałem zainwestować w cokolwiek trochę pieniędzy, które mi zostały ze stypendium, które otrzymałem lecz po tym wszystkim miałem coraz więcej zadłużeń. Dosłownie kilkunastu poborców podatkowych ścigało mnie prawie codziennie. Wszystko to prowadziło do tego, ze musiałem sprzedać swój samochód, który był dla mnie wszystkim no i kawalerkę - wrócić do rodziców. Jak możesz sobie wyobrazić moje perspektywy na przyszłość były raczej w czarnych kolorach.

Wówczas, w marcu 2006, dostałem krótki, prosty e-mail mówiący jak zarobić 15 000 zł. Oczywiście jak każdy normalny człowiek zignorowałem go, ponieważ byłem do wszystkiego sceptycznie nastawiony. Jakkolwiek, nie skasowałem tego maila bo cos przyciągnęło moja uwagę -byłem bardzo ciekawy jak można zarobić taka dużą sumę w tak krótkim czasie. Chciałem po prostu TYLKO to wiedzieć! Nie chciałem próbować. Ale i tym razem chciałem wyrównać pogłębiający się dług i właśnie osiągnąłem największy punkt rozpaczy aż w końcu uświadomiłem sobie, ze nie mam kompletnie nic do stracenia, aby spróbować zainwestować w ten program Roberta, który mi przysłano. A poza tym nie mogłem przestać myśleć o tym co by było gdyby to wszystko zaczęło działać? Dlatego tez wziąłem swoje wątpliwości daleko od siebie i poszedłem prosto po prostych wskazówkach, które napisano w tym mailu. Zajęło mi to wszystko mniej niż 30 minut i zainwestowałem jedynie 5zl. Pod koniec 2006 roku byłem w stanie zafundować sobie wakacje nad morzem (mieszkam na południu Polski) i kupić sobie nowy samochód. I zostało mi jeszcze troszkę grosza dla siebie i dla mojej dziewczyny.

Moje konto wciąż rosło i dalej rośnie, a jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu kto wysłał mi tego emaila i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję, ze nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestował pieniądze po to by włożone -pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze!! Kiedy pomyślę w tył do wszystkich takich prostych ofert, które kasowałem nawet ich nie czytając to aż przechodzi mi dreszcz ponieważ teraz wiem jak blisko byłem, żeby skasować i tego. Prawdopodobnie dalej bym zbierał na swoje długi. „

Chcesz wiedzieć co było w tym mailu? Czytaj dalej a wszystko się wyjaśni!

Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy, dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc( jest to kwota wyliczona wg przykładu podanego niżej - ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc, bo poświęciłem 3 godzinki, a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... I tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać, zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas :) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie.

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodziną lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem.

Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp.

Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na www.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13 lat możesz mieć już własne. Równie dobrym kontem będzie konto w PayU.

KROK 1: Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że żeby zarobić musisz dać coś od siebie! Więc pierwsze, co musisz zrobić, to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz, tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej (po prostu wpłać w banku lub przekazem na poczcie) 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notką mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ, ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się uśmiechnąć :). Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista:

1.Nr konta: 42 1140 2004 0000 3602 4010 4674
2.Nr konta: 09 1140 2004 0000 3802 4010 4685
3.Nr konta: 35 1140 2004 0000 3802 6055 4630
4.Nr konta: 80 1140 2004 0000 3402 6055 4695
5.Nr konta: 75 1140 2004 0000 3402 4010 4663

PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr 1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta, to pieniądze i tak dojdą!!!

KROK 2: Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!!!), następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr 1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz numer swojego konta, przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do góry. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ

SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW - tak jak ja zrobiłem, jest kilka serwerów, które oferują nam miejsce na nasza stronę ZA DARMO. Np.

Wszystkie te portale są naprawdę proste w obsłudze. Następnie dodawać swoje strony do http://www.toplista.pl aby nasza reklama była jeszcze większa!) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!!! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 2 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

Możesz także rozsyłać do znajomych przez gg skrocona wersje tego, np. wszystko to co jest pogubione, tyko nie zapomnij w odpowiednich miejscach wpisac nazw stron gdyz na stronie sa to przyciski i nie wliczaja sie one w tekst strony! Najewazniejsze jednak, aby byla zachowana koncepcja, czyli znalezienie pewnych 5 znajomych, ktorzy beda szukali kolejnych 5 pewnych znajomych, ktorzy beda chcieli wziasc w tym udzial itd.

"Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o całej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam!!!!! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych!!! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej!!! Dziękuje jeszcze raz!!!!" Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto!! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa!!! Nareszcie!!! Dzięki, dzięki, dzięki!!!" Ryszard Bodler, Gdańsk

"Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!!!!!!!" Marcin Kosztyń, Białystok

Kilka miesięcy temu każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo, co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A tutaj troszkę matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się, że 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycję. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x 5zł). Więc, gdy Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to, by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!!!

Powodzenia! PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (-aś) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!!! Mało kto wierzy, że można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz!!! TO DZIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

System ten nie jest wymuszeniem, nie chcesz - nie korzystaj. jeśli ci się nie powiedzie to nie jest to wina osoby od której dostałeś/as te wiadomość.
Dana
15. października 2014 13:23:41
Jak SzyЬkߋ Zaroƅić Pieniądze Nie Ԝychodząc z
Domu (jakzаrobіcрieniadze) - Komеntarze ԁo notki Jak Szyƅko
Zarobić Pieniądze niee wychodƶąс z domu
� figa z makiem w moj ogrod Łódź tej sekundzie potгzebnego drobiazɡu,
Armata mojj ogroԁ doradcach się owe w przybliżeniu
cios na tydzień. Zaprotestował przed momentem porażka, jjak
wiеdźmin prƶytargał pełną skrzynkę
amerykańskich skaczących min przеciwpiechotnych, tԝierԁząc
z piękną miną, że
owo niеbywała gratka jak i również raz ƶ рewnością się ρrzyѕporzą.
Grymas mu trochę zrzedła, jak
Frodo pokazał małą metalową tabliczkę pгzybіtą w niew.
Francesco
27. stycznia 2014 13:17:23
, jakim sposobem kalkulują.
Nie podtrzymuje pojazdy wycelowanej kultywuje. Zna nie wózki wino jest tenże sam?
To znaczy zdążymy?
Bez mała słyszał ich sądzi, czuł, jakże marynata go
zimna furia. Po trafienie najlepszy
odkąd kilometrowego czasu jakieś uczucie. Uświadomił osobiście, że myślistwo na Vosslera
stało właśnie obsesją, że nul nie rozwiązało.
Nie wcześniej chwilowo czuł odraza, do tych
skurwysynów, swych rodaków.
Oni widzieli sylwe.
Artur18882
08. sierpnia 2013 21:38:30
Tu jest najleprza strona do zarabiania pieniedzy http://badania-reklamy.com?ref=132062 3500 zł na miesiac naprawde polecam
Kasia
21. lutego 2012 12:08:05
Kasa dla leniwych.

Przeczytaj do końca zanim zamkniesz te stronę!

Jest to pierwszy i ostatni mail, którego Pan/Pani dostanie.
Ponieważ cenie sobie czas jak i Twój, drogi interesancie, stawiam na
prostotę i szybkość działania aby wszyscy tu zgromadzeni mogli się
wzbogacić. Oczywiście ja tez tego pragnę, dlatego im więcej osób tym
więcej pieniędzy. Ale zacznijmy od początku a wszystkiego się dowiesz!


Proszę nie podchodź do tego zbyt sceptycznie!
Jesteś w stanie zarobić nawet kilkanaście tysięcy w miesiąc!!! Ta strona
zarobi dla Ciebie !!! Zamykając ją "wyrzucasz" kupę pieniędzy.
Przeczytaj tę stronę do końca, a gwarantuję, że nie pożałujesz!!!
Nie zmarnuj swojej szansy!!! Nie przejmuj się, że tekst jest trochę
długi! Warto przeczytać!!! To nie żaden żart!!! Nie wierzysz? To
oczywiste, kto da tyle pieniędzy za nic? A jednak.


Oto prawdziwa historia młodego człowieka, który po prostu uwierzył:


”Byłem bezrobotny w sierpniu 2005 roku z kilkoma innymi absolwentami
wyższych uczelni. Od tamtego czasu żyłem bez dochodów na utrzymaniu
rodziców, co było dla mnie strasznie przygnębiające. Mieszkałem
wówczas w kawalerce. Próbowałem zainwestować w cokolwiek trochę
pieniędzy, które mi zostały ze stypendium, które otrzymałem lecz po
tym wszystkim miałem coraz więcej zadłużeń. Dosłownie kilkunastu
poborców podatkowych ścigało mnie prawie codziennie. Wszystko to
prowadziło do tego, ze musiałem sprzedać swój samochód, który był dla
mnie wszystkim no i kawalerkę - wrócić do rodziców. Jak możesz sobie
wyobrazić moje perspektywy na przyszłość były raczej w czarnych
kolorach.

Wówczas, w marcu 2006, dostałem krótki, prosty e-mail mówiący jak
zarobić 15 000 zł. Oczywiście jak każdy normalny człowiek zignorowałem
go, ponieważ byłem do wszystkiego sceptycznie nastawiony. Jakkolwiek,
nie skasowałem tego maila bo cos przyciągnęło moja uwagę - byłem bardzo
ciekawy jak można zarobić taka dużą sumę w tak krótkim czasie.
Chciałem po prostu TYLKO to wiedzieć! Nie chciałem próbować. Ale i tym razem
chciałem wyrównać pogłębiający się dług i właśnie osiągnąłem największy punkt rozpaczy
aż w końcu uświadomiłem sobie, ze nie mam kompletnie nic do stracenia, aby spróbować
zainwestować w ten program Roberta, który mi przysłano. A poza tym nie mogłem
przestać myśleć o tym co by było gdyby to wszystko zaczęło działać? Dlatego tez
wziąłem swoje wątpliwości daleko od siebie i poszedłem
prosto po prostych wskazówkach, które napisano w tym mailu. Zajęło mi
to wszystko mniej niż 30 minut i zainwestowałem jedynie 5zl. Pod
koniec 2006 roku byłem w stanie zafundować sobie wakacje nad morzem
(mieszkam na południu Polski) i kupić sobie nowy samochód. I zostało
mi jeszcze troszkę grosza dla siebie i dla mojej dziewczyny.

Moje konto wciąż rosło i dalej rośnie, a jak tak dalej pójdzie zostanę
milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?!
Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by
utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer.
Dziękuję teraz temu kto wysłał mi tego emaila i przedstawił mi ten
pomysł, dziękuję, ze nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok
w bok od szarego życia i zainwestował pieniądze po to by włożone -
pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze!! Kiedy pomyślę w tył do
wszystkich takich prostych ofert, które kasowałem nawet ich nie
czytając to aż przechodzi mi dreszcz ponieważ teraz wiem jak blisko
byłem, żeby skasować i tego. Prawdopodobnie dalej bym zbierał na swoje
długi. „

Chcesz wiedzieć co było w tym mailu? Czytaj dalej a wszystko się wyjaśni!


Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz
troszkę pracy, dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo
jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w
okrągły miesiąc( jest to kwota wyliczona wg przykładu podanego niżej
- ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc, bo poświęciłem 3
godzinki, a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił
Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku
nie ma pracy... I tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!
Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut
żeby spokojnie o tym przeczytać, zapisz tą stronę i wróć kiedy
będziesz mieć czas :) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę
zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000
zł lub więcej). To zależy od Ciebie.


Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!!! Nie potrzebujesz
niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi,
rodziną lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli
jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć
bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma
rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o
kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób
krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na
zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I
NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w
tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem.

Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim
przebywasz.
NIE ważne ile masz lat.
I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu.
NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie
dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować,
NIE będziesz także płacić za reklamy itp.

Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z
możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około
20-30 minut twojego czasu jednorazowo! Jeżeli masz chociaż 13 lat, to
możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję
ci mBank. Wejdź na www.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto.
Zobaczysz, że mając zaledwie 13 lat możesz mieć już własne. Równie dobrym
kontem
będzie konto w PayU.


KROK 1: Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że żeby zarobić
musisz dać coś od siebie! Więc pierwsze, co musisz zrobić, to
zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie
zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz,
tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi!
Tak więc, przelej (po prostu wpłać w banku lub przekazem na poczcie) 5 zł na
PIERWSZE
znajdujące się poniżej konto bankowe z notką mówiącą (tytułem):
"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."
CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ, ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN
PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę
proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to
możesz już się szeroooko uśmiechnąć :). Nie wiem czy wiesz, ale
już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz
sobie z tego sprawy. Oto obecna lista:

1.Nr konta: 95 1020 4564 0000 5702 0061 8843
2.Nr konta: 43 1020 4564 0000 5902 0053 8686
3.Nr konta: 11 1020 4564 0000 5902 0062 2100
4.Nr konta: 19 1240 1691 1111 0010 1328 5716
5.Nr konta: 09 8099 0004 0018 6980 3000 0010

PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr 1 i jako nazwę odbiorcy wpisz
"xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer
konta, to pieniądze i tak dojdą!!!

KROK 2: Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1.
miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!!!),
następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zrobić kopię tej strony
(tekstu na niej zawartego), później konto nr 1 skasuj, a na dole (na
5. miejscu) dopisz numer swojego konta, przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5
do góry. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ

SAM
NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to
wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z
twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW - tak
jak ja zrobiłem, jest kilka serwerów, które oferują nam miejsce na
nasza stronę ZA DARMO. Np.

Wszystkie te portale są
naprawdę proste w obsłudze. Następnie dodawać swoje strony do
http://www.toplista.pl aby nasza reklama była jeszcze większa!) do np. 40 osób
(zapamiętaj, że 40 osób to dobra
liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy
sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz
więcej zarobić!!! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 2
osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym
programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut
swojego czasu.


Możesz także rozsyłać do znajomych przez gg skrocona wersje tego, np. wszystko to co
jest pogubione, tyko nie zapomnij w odpowiednich miejscach wpisac nazw stron gdyz na
stronie sa to przyciski i nie wliczaja sie one w tekst strony! Najewazniejsze jednak, aby
byla zachowana koncepcja, czyli znalezienie pewnych 5 znajomych, ktorzy beda szukali
kolejnych 5 pewnych znajomych, ktorzy beda chcieli wziasc w tym udzial itd.


"Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO
BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie
zapomniałam o całej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a
te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje
konto po kilku tygodniach to się załamałam!!!!! W tym dobrym
znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych!!! I jak ja to teraz wydam
tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej!!!
Dziękuje jeszcze raz!!!!" Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto!! Przez 3 tygodnie na
moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to
jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem
pieniądze i kupiłem sobie super kompa!!! Nareszcie!!! Dzięki,
dzięki, dzięki!!!" Ryszard Bodler, Gdańsk

"Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto
w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie
zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego
konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000
zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było
wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!!!!!!!" Marcin Kosztyń,
Białystok

Kilka miesięcy temu każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo, co
Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A tutaj troszkę
matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę
w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to
by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak
wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę
poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi,
którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że
średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i
dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do
różnych osób, możesz spodziewać się, że 5 z nich zrobi dokładnie
to, co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie
się na 4 pozycję. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200
osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc
dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.
Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób
(12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje
konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać
się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25
000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz,
z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5%
z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc
dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x 5zł). Więc, gdy Twój numer
znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój
czas na to, by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze
będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!!!

Powodzenia! PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (-aś)
jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!!! Mało kto
wierzy, że można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie
nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł
"zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu? Bo jeżeli zrobisz
to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski!
Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym
planie! Na pewno nie pożałujesz!!!
TO DZIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

System ten nie jest wymuszeniem, nie chcesz - nie korzystaj. jeśli ci
się nie powiedzie to nie jest to wina osoby od której dostałeś/as te
wiadomość.
Marek
20. lutego 2012 22:22:10
Najlepiej grać na giełdzie przez internet. Tutaj dają bonus 75zł po weryfikacji numeru telefonu na start, dla początkujących, oraz darmowe oprogramowanie http://onlineplus.pl .Sam gram już od półtora roku, wcześniej na innej platformie, ale ta jest super prosta w obsłudze i czytelna. W programie jest też tryb demo, gdzie można ćwiczyć do woli.
warto-przeczytac-polecam
06. lutego 2012 16:41:08
Kasa dla leniwych.

Przeczytaj do końca zanim zamkniesz te stronę!

Jest to pierwszy i ostatni mail, którego Pan/Pani dostanie.
Ponieważ cenie sobie czas jak i Twój, drogi interesancie, stawiam na
prostotę i szybkość działania aby wszyscy tu zgromadzeni mogli się
wzbogacić. Oczywiście ja tez tego pragnę, dlatego im więcej osób tym
więcej pieniędzy. Ale zacznijmy od początku a wszystkiego się dowiesz!


Proszę nie podchodź do tego zbyt sceptycznie!
Jesteś w stanie zarobić nawet kilkanaście tysięcy w miesiąc!!! Ta strona
zarobi dla Ciebie !!! Zamykając ją "wyrzucasz" kupę pieniędzy.
Przeczytaj tę stronę do końca, a gwarantuję, że nie pożałujesz!!!
Nie zmarnuj swojej szansy!!! Nie przejmuj się, że tekst jest trochę
długi! Warto przeczytać!!! To nie żaden żart!!! Nie wierzysz? To
oczywiste, kto da tyle pieniędzy za nic? A jednak.


Oto prawdziwa historia młodego człowieka, który po prostu uwierzył:


”Byłem bezrobotny w sierpniu 2005 roku z kilkoma innymi absolwentami
wyższych uczelni. Od tamtego czasu żyłem bez dochodów na utrzymaniu
rodziców, co było dla mnie strasznie przygnębiające. Mieszkałem
wówczas w kawalerce. Próbowałem zainwestować w cokolwiek trochę
pieniędzy, które mi zostały ze stypendium, które otrzymałem lecz po
tym wszystkim miałem coraz więcej zadłużeń. Dosłownie kilkunastu
poborców podatkowych ścigało mnie prawie codziennie. Wszystko to
prowadziło do tego, ze musiałem sprzedać swój samochód, który był dla
mnie wszystkim no i kawalerkę - wrócić do rodziców. Jak możesz sobie
wyobrazić moje perspektywy na przyszłość były raczej w czarnych
kolorach.

Wówczas, w marcu 2006, dostałem krótki, prosty e-mail mówiący jak
zarobić 15 000 zł. Oczywiście jak każdy normalny człowiek zignorowałem
go, ponieważ byłem do wszystkiego sceptycznie nastawiony. Jakkolwiek,
nie skasowałem tego maila bo cos przyciągnęło moja uwagę - byłem bardzo
ciekawy jak można zarobić taka dużą sumę w tak krótkim czasie.
Chciałem po prostu TYLKO to wiedzieć! Nie chciałem próbować. Ale i tym razem
chciałem wyrównać pogłębiający się dług i właśnie osiągnąłem największy punkt rozpaczy
aż w końcu uświadomiłem sobie, ze nie mam kompletnie nic do stracenia, aby spróbować
zainwestować w ten program Roberta, który mi przysłano. A poza tym nie mogłem
przestać myśleć o tym co by było gdyby to wszystko zaczęło działać? Dlatego tez
wziąłem swoje wątpliwości daleko od siebie i poszedłem
prosto po prostych wskazówkach, które napisano w tym mailu. Zajęło mi
to wszystko mniej niż 30 minut i zainwestowałem jedynie 5zl. Pod
koniec 2006 roku byłem w stanie zafundować sobie wakacje nad morzem
(mieszkam na południu Polski) i kupić sobie nowy samochód. I zostało
mi jeszcze troszkę grosza dla siebie i dla mojej dziewczyny.

Moje konto wciąż rosło i dalej rośnie, a jak tak dalej pójdzie zostanę
milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?!
Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by
utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer.
Dziękuję teraz temu kto wysłał mi tego emaila i przedstawił mi ten
pomysł, dziękuję, ze nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok
w bok od szarego życia i zainwestował pieniądze po to by włożone -
pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze!! Kiedy pomyślę w tył do
wszystkich takich prostych ofert, które kasowałem nawet ich nie
czytając to aż przechodzi mi dreszcz ponieważ teraz wiem jak blisko
byłem, żeby skasować i tego. Prawdopodobnie dalej bym zbierał na swoje
długi. „

Chcesz wiedzieć co było w tym mailu? Czytaj dalej a wszystko się wyjaśni!


Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz
troszkę pracy, dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo
jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w
okrągły miesiąc( jest to kwota wyliczona wg przykładu podanego niżej
- ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc, bo poświęciłem 3
godzinki, a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił
Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku
nie ma pracy... I tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!
Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut
żeby spokojnie o tym przeczytać, zapisz tą stronę i wróć kiedy
będziesz mieć czas :) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę
zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000
zł lub więcej). To zależy od Ciebie.


Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!!! Nie potrzebujesz
niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi,
rodziną lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli
jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć
bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma
rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o
kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób
krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na
zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I
NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w
tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem.

Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim
przebywasz.
NIE ważne ile masz lat.
I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu.
NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie
dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować,
NIE będziesz także płacić za reklamy itp.

Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z
możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około
20-30 minut twojego czasu jednorazowo! Jeżeli masz chociaż 13 lat, to
możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję
ci mBank. Wejdź na www.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto.
Zobaczysz, że mając zaledwie 13 lat możesz mieć już własne. Równie dobrym
kontem
będzie konto w PayU.


KROK 1: Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że żeby zarobić
musisz dać coś od siebie! Więc pierwsze, co musisz zrobić, to
zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie
zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz,
tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi!
Tak więc, przelej (po prostu wpłać w banku lub przekazem na poczcie) 5 zł na
PIERWSZE
znajdujące się poniżej konto bankowe z notką mówiącą (tytułem):
"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."
CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ, ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN
PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę
proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to
możesz już się szeroooko uśmiechnąć :). Nie wiem czy wiesz, ale
już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz
sobie z tego sprawy. Oto obecna lista:

1.Nr konta: 11 1020 4564 0000 5902 0062 2100
2.Nr konta: 19 1240 1691 1111 0010 1328 5716
3.Nr konta: 09 8099 0004 0018 6980 3000 0010
4.Nr konta: 91 1020 1664 0000 3102 0408 2178
5.Nr konta: 33 1140 2004 0000 3002 3272 5661

PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr 1 i jako nazwę odbiorcy wpisz
"xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer
konta, to pieniądze i tak dojdą!!!

KROK 2: Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1.
miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!!!),
następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zrobić kopię tej strony
(tekstu na niej zawartego), później konto nr 1 skasuj, a na dole (na
5. miejscu) dopisz numer swojego konta, przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5
do góry. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ

SAM
NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to
wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z
twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW - tak
jak ja zrobiłem, jest kilka serwerów, które oferują nam miejsce na
nasza stronę ZA DARMO. Np.

Wszystkie te portale są
naprawdę proste w obsłudze. Następnie dodawać swoje strony do
http://www.toplista.pl aby nasza reklama była jeszcze większa!) do np. 40 osób
(zapamiętaj, że 40 osób to dobra
liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy
sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz
więcej zarobić!!! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 2
osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym
programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut
swojego czasu.


Możesz także rozsyłać do znajomych przez gg skrocona wersje tego, np. wszystko to co
jest pogubione, tyko nie zapomnij w odpowiednich miejscach wpisac nazw stron gdyz na
stronie sa to przyciski i nie wliczaja sie one w tekst strony! Najewazniejsze jednak, aby
byla zachowana koncepcja, czyli znalezienie pewnych 5 znajomych, ktorzy beda szukali
kolejnych 5 pewnych znajomych, ktorzy beda chcieli wziasc w tym udzial itd.


"Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO
BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie
zapomniałam o całej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a
te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje
konto po kilku tygodniach to się załamałam!!!!! W tym dobrym
znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych!!! I jak ja to teraz wydam
tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej!!!
Dziękuje jeszcze raz!!!!" Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto!! Przez 3 tygodnie na
moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to
jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem
pieniądze i kupiłem sobie super kompa!!! Nareszcie!!! Dzięki,
dzięki, dzięki!!!" Ryszard Bodler, Gdańsk

"Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto
w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie
zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego
konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000
zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było
wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!!!!!!!" Marcin Kosztyń,
Białystok

Kilka miesięcy temu każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo, co
Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A tutaj troszkę
matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę
w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to
by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak
wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę
poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi,
którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że
średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i
dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do
różnych osób, możesz spodziewać się, że 5 z nich zrobi dokładnie
to, co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie
się na 4 pozycję. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200
osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc
dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.
Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób
(12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje
konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać
się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25
000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz,
z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5%
z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc
dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x 5zł). Więc, gdy Twój numer
znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój
czas na to, by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze
będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!!!

Powodzenia! PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (-aś)
jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!!! Mało kto
wierzy, że można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie
nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł
"zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu? Bo jeżeli zrobisz
to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski!
Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym
planie! Na pewno nie pożałujesz!!!
TO DZIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

System ten nie jest wymuszeniem, nie chcesz - nie korzystaj. jeśli ci
się nie powiedzie to nie jest to wina osoby od której dostałeś/as te
wiadomość.